aboutus

Xiamen Wuhao Industry & Trade Co., Ltd.

Xiamen Wuhao Industry & Trade Co., Ltd. Xiamen Wuhao Industry & Trade Co., Ltd. Xiamen Wuhao Industry & Trade Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: Wuhao
No. Çalışanları: 80~100
Yıllık satış: 7 million-8 million
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

Wu Hao Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2007 yılında kurulan ve bir bütün içine ürün geliştirme, tasarım, üretim, satış ve hizmetleri entegre. Şu anda, zaten Şanghay şehri, Fujian eyaleti, Guangdong eyaleti ve benzeri gibi farklı illerde bazı üretim üsleri inşa etmiştik.

Gelişmiş üretim ekipmanları ve üstün teknik ile ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz. İmalatını yaptığımız ürünler arasında tel konteyner, metal depolama kafesi, tekerlekli lojistik arabası, alüminyum palet, plastik palet, plastik çöp kutusu, ciro kutusu ve özel lojistik depolama ürünleri yer almaktadır. Yerli ve yabancı müşteriler tarafından büyük övgüler alıyorlar. Biz ithalat ve ihracat yetkisi var, tüm dünyada satan ürünlerimiz ABD, AB, JAPONYA, TAYLAND, Hindistan, Singapur, Malezya ve benzeri kapsar. Mükemmel lojistik sistemimiz teslimat süresini garanti eder.

Çin merkezli “WUHAO” dünyaya karşı karşıya. Amacımız, müşterilerimizin lojistik bağlantılarda maliyetten tasarruf etmelerine, iş verimliliğini ve alan kullanımlarını artırmalarına, kapsamlı rekabetçiliği arttırmalarına yardımcı olmaktır. Her müşteriye hizmet vermek konusunda profesyoneliz. El ele tutuşup siz ve şanlı gelecekte ortak bir gelişme ile karşı karşıyayız.

Geçmiş

Xiamen Wuhao Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ltd depo saklama kapları, lojistik ekipmanları ve aletleri kaldırmak konusunda uzmanlaşmıştır. Fabrikamız 2007 yılında kuruldu. Bilim ve teknolojinin hızlı gelişimi ile entegre lojistik sistemimizle büyük ölçekli bir raf üreticisi olduk. Şu anda, Şangay şehrinde, Fujian eyaletinde, Guangdong eyaletinde vb. Bazı imalat üsleri inşa etmiştik.

Hizmet

Wuhao Industry & Trade Co, Ltd lojistik ekipmanları sektöründe liderdir. İmalatını yaptığımız ürünler arasında tel konteyner, metal depolama kafesi, tekerlekli lojistik arabası, alüminyum palet, plastik palet, plastik çöp kutusu, ciro kutusu ve özel lojistik depolama ürünleri yer almaktadır.

Ülkedeki en büyük metal ve plastik envanterlerinden biriyle, en yüksek kalitede lojistik metal ve plastik ürünleri hızlı ve güvenilir şekilde gönderebiliriz. Wuhao, Çin'e dayanıyor ve dünyaya bakıyor. Şu anda, Şangay şehri, Fujian eyaleti, Guangdong eyaleti vb. Bazı imalat üsleri inşa etmiştik. Tesisiniz yabancıysa uluslararası konumunuza gönderebiliriz.

Amacımız, müşterilerimizin lojistik bağlantılarda maliyetten tasarruf etmelerine, iş verimliliğini ve alan kullanımlarını artırmalarına, kapsamlı rekabetçiliği arttırmalarına yardımcı olmaktır. Her müşteriye hizmet vermek konusunda profesyoneliz.

Ekibimiz

Wuhao, ürün geliştirme, tasarım, üretim, satış ve servis alanlarında zengin deneyime sahip profesyonel bir dış ticaret ekibidir. Biz ithalat ve ihracat yetkisine sahibiz ve ürünlerimiz ABD, AB, JAPONYA, TAYLAND, HİNDİSTAN, SİNGAPUR, MALASIA vb. Herhangi bir işin tam gereksinimlerini karşılamak için doğru depolama çözümlerini, en iyi fiyatla yüksek kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyoruz. OEM ve ODM siparişleri açıktır.

Başka sorunuz varsa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

İletişim bilgileri